Äitienpäivälounas

Hotelleissamme ympäri Suomen on tarjolla äitienpäivälounaita. Valitse suosikkisi ja varaa pöytä!

Hemmottele äitiä 

Äitienpäivän kiiretöön lounas on tarjolla sunnuntaina 13.5. seuravissa kohteissa:

Vantaa

Scandic Helsinki Aviacongress
13.5. klo 11-15 

Hinta
47 €/hlö. Lapset 4-12 v. 15 €. Alle 4v. maksutta. 

Varaukset
 ravintola.aviacongress@scandichotels.com 
+358 40 6856 159

HELSINKI

Scandic Meilahti
13.5. klo 12-16

Hinta
27 €/hlö. Lapset 4-12 v. 13,50 €. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
bistro.meilahti@scandichotels.com
 
+359 9 3295 7151

Scandic Simonkenttä
Ravintola Más
13.5. klo 12 ja 15

Hinta
48 €/hlö. Lasten buffet 13 €.

Varaukset
+358 9 6838 2135

Tampere

Scandic Rosendahl
13.5. klo 12 ja 15

Hinta
45 €/hlö. Lapset 4-12 v. 10 €. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
sales.tampere@scandichotels.com
+358 3 2441 2210

Scandic Tampere City
13.5. klo 12-16

Hinta
alk. 19,90 €/hlö. Lasten oma buffet 10 €.

Varaukset
scandictamperecity@scandichotels.com
+358 3 2446 2132
Scandic Tampere Hämeenpuisto
Grillsson
13.5. klo 12-18

Hinta
35 €/hlö.  Lapset 3-13 v. puoleen hintaan. Alle 3v. maksutta.

Varaukset
grillsson.hameenpuisto@scandichotels.com
+358 40 667 2316

Turku

Scandic Julia
13.5. klo 12-13.45 ja klo 14.30-16.00

Hinta
28 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
sales.turku@scandichotels.com
+358 2 336000

Hämeenlinna

Scandic Aulanko
13.5. klo 12 ja 14.30

 

Espoo

Scandic Espo
Ravintola KG
13.5. klo 12.00-14.00 ja klo 15.00-17.00

Hinta
38 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
espoo@scandichotels.com
+358 9 435 20

Imatra

Scandic Imatran Valtionhotelli
13.5. klo 12.30-14.30 ja klo 15.00-17.00

Hinta
36 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
imatranvaltionhotelli@scandichotels.com
+358 40 5607 262

Joensuu

Scandic Joensuu
Ravintola Piazza
13.5. klo 12-15

Hinta
32 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
piazza.joensuu@scandichotels.com
+358 40 6620 227

Jyväskylä

Scandic Jyväskylä
13.5. klo 11-15

Hinta
39 €/hlö. Lapset alle 12 v. 1,25 €/ikävuosi

Varaukset
meeting.jyvaskyla@scandichotels.com
+358 14 3302 212

Mikkeli

Scandic Mikkeli
13.5. klo 12-16

Hinta
32 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4 v. maksutta.

Varaukset
mikkeli@scandichotels.com
+358 30 6062 669

Lappeenranta

Scandic Patria
13.5. klo 11.30-14.30

Hinta
31,50 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
patria@scandichotels.com
+358 5 6775 511

Pori

Scandic Pori
13.5. klo 11.30-15

Hinta
28,50 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan. Alle 4v. maksutta.

Varaukset
pori@scandichotels.com
+358 2 624 900

Riihimäki

Scandic Riihimäki
su 13.5. klo 12 ja 15

Hinta
36 €/hlö. Lapset 3-13 v. puoleen hintaan. Alle 3 v. maksutta.

Varaukset
riihimaki@scandichotels.com
+35819 7721

Ruka Kuusamo

Scandic Rukahovi
su 13.5. klo 12-18

Hinta
27,50 €/hlö. Lapset alle 13 v. puoleen hintaan.

Varaukset
rukahovi@scandichotels.com
+358 8 2374 8948

Vaasa

Scandic Vaasa
su 13.5. klo 14-18

Hinta
35 €/hlö. Lapset 4-12 v. puoleen hintaan.

Varaukset
vaasa@scandichotels.com
+358 6 357 8100